Zrób sobie Dzień Matki

 

Wiem, matki mają dzień matki codziennie. Codziennie dzień jak codzień z całą paletą emocji. Dlatego na Dzień Matki zrób sobie taki właśnie specjalny dzień. Po wzruszających wierszykach i piosenkach w wykonaniu dzieci, umieszczeniu lauraki na podeście, czas na Twój czas 🙂

Wiedząc, że najlepszym prezentem jest Twoje zdrowie, Twoja duchowa równowaga, dbaj o siebie maksymalnie unikając wszelkich toksyn. Nie wszystko jest łatwe i nie wszystko zawsze się daje zrobić, ale wiele wciąż zależy od Ciebie.

Zrób

Kąpiel z bardzo relaksującymi olejakmi. Pamiętaj, żeby się rozpuściły potrzebujesz soli (może być nawet Kłodawska).

Maseczkę dyniową (moją ulubioną)! Tylko trochę nie sezon. Więc enzymatyczną drożdżową. Glamur.

Kup

Regenerujący olejek do ciała Weleda. O tym mówię, takie rzeczy odżywiają skórę i działają na psychikę chyba całkiem fajnie.

Żeliwna patelnia bez toksycznego teflonu! Kiedyś takie patelnie służyły dekady. Przekonajmy się czy nasze dzieci będą nam z nich serwować posiłki.

Drewniany zegarek WeWood. Coś pięknego i naturalnego! Jestem mocno na tak.

Sztuka fermentacji lub Dzika spiżarnia to mamowe must have. Jeśli drapiesz się po głowie i zastanawiając się czy to podręczniki dotyczące wychowania i rozwoju, to nie, to nie ten dział. To dział zdrowia i natury.

I pozostając w temacie, kolejna propozycja to kiełkownica. O tych maleństwach szybko się zapomina, a dobrze jest ustalić ich rutynową konsumpcję.

Najlepszego Mamuśki!

Wyjaśnienie w celu uniknięcia nieporozumienia

Wszystkie informacje znajdujące się na tym blogu tworzone są na podstawie wysokojakościowych źródeł, mają wartość jedynie poznawczą. Jeśli decydujesz się na wprowadzenie w życie którejkolwiek porady (cieszę się), robisz to na swoją odpowiedzialność (bo z natury tacy jesteśmy). Nie jestem lekarzem, dlatego wykorzystując informacje znalezione na olchasosnowa.pl, konsultuj się  z lekarzem lub farmaceutą. Ja mam jedynie inklinacje ku znachorsku, a ci jak wiadomo, pogrążeni zostali na kartach starożytnych

 

(Visited 61 times, 1 visits today)
Podobało się? Podziel się tym tekstem z innymi 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.