Pierwsze urodziny i Share Week

Ten wpis nie zmieści się w żadnej z dostępnych na tym blogu kategorii. Jak widać blog obchodzi pierwsze urodziny. Pamiętam jak denerwowałam się przed opublikowaniem pierwszego postu, który jest jednym z moich ulubionych.

Co przyniósł rok blogowania? 75 wpisów. To chyba całkiem przyzwoity wynik, tym bardziej, że każdy z nich poprzedzony był szukaniem przydatnych informacji, weryfikowaniem tego o czym pisałam, pomijając czas na szukanie zdjęć itp.
Mam kilka swoich ulubionych postów:

 O mikrobiomie noworodków

Oczywiście najpopularniejszy wpis na blogu też jest w moich ulubieńcach

I choć nie cierpię tematu, który poruszam w tym wpisie, uważam, że jest szalenie fajny (wpis, nie temat)
Rok blogowania to także cała nauka zakulisowych klików. Powrót na facebooka (po ponad 6letniej nieobecności), aby (jak każdy szanujący się blog) założyć fanpejdża.

Ten wpis wykorzystam też do wrzucenia (nominowania) 3 blogów, które wpłynęły na mnie, moje decyzje, codzienne wybory. Tak, biorę udział w inicjatywie Andrzeja Tucholskiego Share Week 2017!

Pepsi Eliot

Pepsi to encyklopedia, można tam przepaść. To dziewczyna bezkompromisowa, szalenie inteligentna i bezczelna. Niesamowicie produktywna, kreatywna i pracowita. Jest moim zdrowotnym guru. Wydała też swoją książkę, niech to więc o czymś świadczy. Pepsi, lowciam!

Akademia Witalności 

Rektorem Akademii jest Marlena, która po swoich zdrowotnych przejściach, zmieniła styl życia i motywuje do zdrowych wyborów innych. Jest trochę jak surowa nauczycielka ze szkoły podstawowej, bardzo dokładnie robi to co robi (masło maślane?).

Style Digger

Trzeci blog nie jest zdrowony. To nie jest blog szafiarski, ani modowy, choć z takiego wyrósł. Asia jest jedną z polskich prekursorek slow fashion. Dzięki jej radom zaczełąm rozumieć moją szafę, podejmować lepsze decyzje – nie tylko w kwestii zakupów. Zwracam zdecydowanie większą uwagę na jakość i detale. Asia bardzo dobrze pisze. Ale jak mogłoby być inaczej skoro wydała 2 książki i chyba na tym nie poprzestanie.

I kilka wyróżnień:

Liczy się wynik

Afterkorpo

Kornelia Orwat

Marta Okuniewska

Ronja

Mataja

Natura Życia

Noemi Demi

Nie są to jedyne blogi, które czytam, ale zdecydowanie te chciałam wyróżnić. Każdy jest inny, każdy ciekawy, z każdego coś wyniosłam dla siebie.

Bardzo chętnie dowiem się jakie są Twoje ulubione blogi w polskiej sieci. Do kogo zaglądasz, kto Cię inspiruje? Koniecznie daj mi znać! Cały czas szukam dobrych miejsc, aby z nich czerpać, więc proszę dziel się ze mną.

(Visited 106 times, 1 visits today)
Podobało się? Podziel się tym tekstem z innymi 🙂

2 Replies to “Pierwsze urodziny i Share Week”

  1. Hej, wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin!!! Gratuluję!
    Pepsi Eliot – to inspiracja dla wielu blogerów.
    Niezmiernie mi miło, że mój blog znalazł się na liście Twoich wyróżnień! Dziękuję bardzo!

    Serdeczności i kolejnych owocnych lat przed Tobą!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *